חיפוש

הקפאת ביציות

יצירת קשר

השאירי פרטים ונשוב אלייך בהקדם

במסגרת טיפול הקפאת ביציות/שימור פוריות – נשאבות ביציות מהשחלות של המטופלת והן מוקפאות. ההקפאה נעשית לצורך שימור פוריות האישה ומאפשרת להפשיר ולהפרות את הביציות בעזרת הזרע המיועד. ביציות מופרות מוחזרות לרחם בתהליך של החזרת עוברים לחלל הרחם. למעשה הקפאת ביציות היא אחת הדרכים האפשריות לנסות לנטרל את השפעת גיל האישה על הפוריות הקפאת חלק מהביציות בגיל צעיר יותר ולהשתמש בהן בשלב מאוחר יותר כשהאישה תרצה להרות. אורך החיים המערבי המודרני מביא היום יותר ויותר נשים לדחות את תכנון המשפחה לתקופה שאחרי הגשמת תוכניותיהן.

אצל אישה מרגע לידתה מתחיל תהליך של הרס ביציות בשחלה ללא יצור מחדש תהליך זה גורם שהחל מגיל 30-35 חלה ירידה הדרגתית בפוריות האישה שמתגברת ובצורה משמעותית בגיל 40. הקפאת ביציות הינה אחת מסוגים שונים של טיפול פוריות, במסגרת טיפול זה נשאבות ביציות מהשחלות של המטופלת והן מוקפאות.
הקפאת ביציות וטריפקציה הינה שיטה פורצת דרך המספקת לנשים שליטה רבה יותר על חייהם ויכולה להתגבר על השפעת הגיל על הפוריות שלהן, שימור פוריות בגיל צעיר יותר כמובן שנותן יתרון גדול.
התהליך כולל למעשה תהליך דומה להפריה חוץ גופית, שאיבת ביציות הקפאתם, הפריית הביציות והחזרת עוברים לרחם בשלב מאוחר יותר ע״פ החלטת האישה.
המטרה היא להקפיא 20 ביציות כדי להעלות את הסיכוי להרות, הטיפול לא יכלול יותר מ-4 שאיבות.
כדי לעלות את סיכויי ההצלחה יש צורך בבחירת פרוטקול טיפול מתאים ויעיל, חשיבות בבחירת הרופא המטפל עם מיומנות גבוהה ונסיון עשיר וכמובן מעבדה ברמה הגבוהה ביותר.
אני מזמין אתכם לצפות בסרטון המוגש כשירות לציבור מטעם חברת ״מרק״ ומיועד למטופלות אשר נרשם להם התכשיר המוצג.:
https://youtu.be/nzjDrar8mBg
למידע נוסף יש לעיין בעלון לצרכן של התכשיר.
לפרטים נוספים:
https://app.ex.co/…/60f83490-f96b-4a3e-89e1-d4df761472d3

חשוב!

על מנת לקצר את משך הטיפול אנו ממליצים לבצע את הבדיקות הבאות טרם הגעה למפגש הראשון עם רופא פוריות, ניתן לבקש אותן מרופא המשפחה בכל קופות החולים.

דילוג לתוכן