חיפוש

אודות

יצירת קשר

השאירי פרטים ונשוב אלייך בהקדם

משמעות המילה ״מטרניטי״ Maternity היא אימהות.

מרפאת מטרניטי מציגה בישראל תפיסה חדשנית בטיפולי פוריות וליווי ההיריון – רפואה פרטית צמודה מהפגישה הראשונה להריון ועד הלידה. ברגעים החשובים בחייך – אנחנו כאן בשבילך.

הליווי הצמוד לך האם, לעובר/ים וגם לבן/בת הזוג, מתחיל בטיפולי פוריות בימים הראשונים של ההריון ונמשך עד הלידה עצמה. במטרניטי, כמו במרכזים הרפואיים המובילים בעולם, תמצאי את המכשור המתקדם ביותר, הרופאים המומחים בתחום, טיפול אישי וצמוד במרפאה חדישה ומפוארת. כאן תרגישי שמכירים אותך.

במטרניטי תקבלי את כל הייעוץ, הבדיקות, ההכוונה, התשובות ובכלל כל מה שאת צריכה לדעת ולא העזת לשאול. המעקב אחריך אם במהלך טיפולי פוריות וכמובן אחרי התפתחות העובר הוא מקיף ומעמיק, פשוט כי אנו יודעים שאת זקוקה לבטחון הזה – עכשיו יותר מתמיד.

מטרניטי מהווה פריצת דרך באופן המעקב והטיפול הניתנים לכל מטופלת, אצלנו במטרניטי תזכי לחווית שירותים כוללת תחת קורת גג אחת.

ד"ר איסקוב

רופא נשים מומחה לפוריות חיפה וקריות

תפקיד:
מנהל מרכז בריאות האישה זבולון ומנהל בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בבי"ח אלישע.

תחום ראשי:
רפואת נשים, פריון האישה, מומחה הפרייה חוץ גופית

תאור:
ד"ר דוד איסקוב הינו רופא נשים ומומחה לפוריות בעל ניסיון של כ-30 שנים  מנהל מרכז בריאות האישה זבולון בקופ"ח כללית ומנהל בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בבי"ח אלישע.

ד"ר איסקוב - נסיון מקצועי

ד"ר איסקוב מבצע במרפאתו את הטיפולים הבאים:

ד"ר דרור להב

רופא נשים בחיפה וקריות

תפקיד:
רופא בכיר במרכז לבריאות האישה זבולון

תחום ראשי:
אולטרסאונד במיילדות וגניקולוגיה. מומחה ברפואת נשים ליקויי  פוריות ואולטרסאוד

תאור:
בוגר בית הספר לרפואה בטכניון,  התמחה בית חולים העמק בעפולה בעל נסיון של מעל 30 שנה באולטרסאונד מיילדותי ועשרות אלפי סקירות מערכות עובר בבתי חולים העמק והכרמל, במכון מור, בקופות החולים מכבי והכללית ובמכון האולטרסאונד הפרטי בבעלותו.

עבר ועובר השתלמויות בארץ ובחו"ל ומשתתף בכנסים בינלאומיים.

ד"ר להב מבצע במרפאתו את הטיפולים הבאים:

דילוג לתוכן