חיפוש

שימור פוריות

יצירת קשר

השאירי פרטים ונשוב אלייך בהקדם

ביציות הן ההפך מיין שמשתבח עם השנים עם השנים עוברות הביציות תהליך של הזדקנות, ירידה בכמות ובאיכות של מס׳ הביציות. בגיל 31 לדוגמא לפעמים העתיד עדיין לא ברור לא לגבי בן זוג ולא לגבי קריירה וכו. רצוי להתחיל לחשוב על התהליך. גיל 35 מהווה נקודה קריטית למחשבה, גיל 37 הוא כבר גיל גבולי לגבי ההצלחה למרות שמותר עד גיל 41. בעזרת הטכניקה של הקפאת ביציות יש את האופציה למטופלת להחליט על עתיד הפריון והילודה שלה. נשים בוחרות לדחות את גיל בו הן תהרנה ואת גיל הלידה תוך רצון להעניק לילדים שיוולדו את המטען הגנטי שלהם השמור מגיל צעיר יותר.

תהליך שימור הפוריות/הקפאת ביציות (לפעמים מסיבות רפואיות) זהה לפעולות שמבצעים בטיפול IVF.

התהליך כולל גירוי שחלות ע״מ לייצר ביציות באמצעות זריקות הורמונליות שניתנות במשך 12-8 יום (הטיפול נמשך עד להשגת זקיקים בגודל רצוי, שבתוכם ביצית בשלה – לא מחייב בכולם, יתכנו זקיקים ריקים); בנוסף נערוך מעקב של בדיקות דם ואולטרסאונד; כשיגיע המועד המושלם מבחינת תוצאות בדיקות הדם וגודל הזקיקים, נתאם את מועד שאיבת הביציות (בבית חולים אלישע, ביחידת להפריה החוץ-גופית בהרדמה כללית קצרת טווח), לאחר השאיבה נדע כמה ביציות יש לנו, ומשם הן עוברות להקפאה.

בתום הפעולה, תשתחררי לביתך. ובעתיד, כשתרצי להביא ילדים לעולם, הביציות יופשרו ותעברי טיפול בהפרייה חוץ גופית IVF.

חברת MERCK מקדמת ופועלת רבות לקידום, העלאת המודעות והנגשת המידע האמין אודות הליך שימור פוריות מבחירה לנשים, על מנת לסייע להן להגיע להחלטה הנכונה עבורן. מוזמנת לבקר
אתר: https://www.fertility4me.co.il

חשוב!

על מנת לקצר את משך הטיפול אנו ממליצים לבצע את הבדיקות הבאות טרם הגעה למפגש הראשון עם רופא פוריות, ניתן לבקש אותן מרופא המשפחה בכל קופות החולים.

דילוג לתוכן